Hakkımızda - Akan Group

www.akan.com.tr

 

Murat AKAN

Akan Group

Yönetim Kurulu Başkanı

Balıkçılık sektörünü en değer yaratan hizmetler ve çözümlerle şekillendiriyoruz. Geleceğimizi uzun vadeli ilişkiler ve güvenilir bir ortak olma üzerine inşa ediyoruz. Çalışmalarımız, endüstri ortamını ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamakla başlar. Güvenlik ve performansı en üst düzeye çıkaran ürünler tasarlıyoruz. Müşterilerimize yakın olmaya ve onların işleri için uzun vadeli destek sağlamaya kararlıyız.

Sektör lideri olarak konumumuzu daha da güçlendirmek için güçlü temellerimizi inşa etmeye devam ediyoruz. Her zaman zorlu bir ortamda faaliyet gösteriyoruz ve bugün olduğumuz yere ulaşmak, ortak bir vizyonla birlikte çalışan cesur bireylerin ortak katkıları sayesinde olmuştur. Deniz güçlü bir savaş alanı, ama denizin zorluklarını bilerek üretmek ona karşı dayanıklılığı artırmak ve maksimum verimi elde etmemize yardımcı olmaktadır.

            Müşterilerimizin güvenini defalarca kazandık ve gelecekte de onlara yardımcı olmak için önemli geliştirme fırsatları görmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize geniş bir güçlü marka ve hizmet portföyü sunarak sektör liderliğini geliştirmek amacındayız. Kreyn, Vakumla balık taşıma cihazları, uzaktan kumandalı makara kontrol üniteleriyle yardımcı ekipmanlar için özel, pazar lideri çözümler sunma kabiliyetiyle hizmet veriyoruz