Yat Teknolojileri - Akan Group

www.akan.com.tr

Yat Vinci

Gemi Vinci

Gemi Vinci

Şirketimizin bu alandaki ana amacı ; Denizcilik ve yat sektöründe güverte üstü vinç üretimi ile faaliyet alanına göre deniz yolculuklarında konforu sağlamaya çalışmaktır.

Şirketimizin üretim kabiliyetlerinde geliştirilen yüksek teknoloji,kaliteli materyaller ile gerekli tonaj ve çaplarda şık,güvenli,uzun ömürlü vinç üretimleri yapmaktadır.

Yaptığımız her şeyde güvenlik çok önemlidir. Müşterilerimiz tasarımlarımızda, teslimatlarımız da ve hizmetlerimizde güvenliği ön planda tutmamız için bize güvenebilirler, böylece operasyonlarını hoş olmayan sürprizler olmadan yürütebilirler ve hepimiz güvenli bir çalışma ortamına sahibiz. Yat sektörü kreatif bir sektördür. Bu alanda geliştirilecek ürünlerin düşünce sınırlarını zorlaması iyi bir sonuç için olmazsa olmazdır. Ancak tasarımın önünü açmak için bu alandaki tüm teknolojik imkanların ve gelişmelerin takip edilip değerlendirilecek ve üretime dönüştürecek iyi bir üretim parkurunun olması da gerekmektedir. AKAN GROUP bünyesindeki Marincrane departmanımız bu alanda MY INNER STRENX sertifikasıyla SSAB tarafından tüm dünyaya markasının geçerliliği konusunda deklarede bulunmuştur. Tüm ürünlerimiz teknolojinin zirvesindeki SSAB nin performans sacları ile imal edilmektedir.

Birleşik çalışma şeklimiz, ortak değerlerimiz tarafından yönlendirilir. Bizi ileriye doğru iter ve müşterilerin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlamaya devam etmenin temelini oluştururlar

Post navigation