Metal İşleme - Akan Group

www.akan.com.tr

Dürüstlük...

Kalite...

Güvenlik...

CNC büküm  makinelerimiz; kapasitesine uyan her türlü sanayi ürünlerini paslanmaz, alüminyum, dkp sac, hrp sac, siyah sac, Hardox, makine şaseleri ve parçaları, elektrik-elektronik cihaz kutuları, paslanmaz ıslak hacim ekipmanları ve çelik konstrüksiyon malzemelerinin bükümlerini istenilen ölçü ve açılarda, minimum 0.50 mm. maksimum 50 mm. kalınlık aralığında, 7/24 zaman diliminde konusunda uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz. 8 mt uzunluğa kadar büküm kabiliyeti ve Plazma ve Oksijen kesim alanlarında kullanılan yüksek teknoloji sektördeki çözüm ortaklarımızın

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Temel değerlerimiz dürüstlük, kalite ve güvenliktir.

Dürüstlük, tüm düşüncelerimize, davranışlarımıza ve müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımızla ilişkilerimizi geliştirme şeklimize yön verir.

Birleşik çalışma şeklimiz, ortak değerlerimiz tarafından yönlendirilir. Bizi ileriye doğru iter ve müşterilerin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlamaya devam etmenin temelini oluştururlar. Metal işleme sektörüne girdiğimiz dönemde tam da Dürüstlük ilkesine sıkı sıkıya bağlanmamız gerekliliği bir kez daha ortaya çıktı ve müşterilerin bu konudaki hassasiyeti bizim bu pazardaki hızlı yükselişimizi sağladı. Türkiye pazarında ağır metal sanayisi, savunma sanayi ve bir çok büyük metal işleme projelerine Armada metal departmanımızla Akan GROUP olarak imza atmış durumdayız. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yeni proses ve metal yönetim sistemleri ile ileriki yıllarda bu alanda ilklere imza atmaya çalışıyoruz.

Metal İşleme

Akan Group

Post navigation